Jakie są najlepsze tabletki na otyłość?

Witam. Mam pytanie odnośnie w/w tabletek. Przed zajściem w ciążę brałam takie przepisane przez lekarza ale zostały one wycofane z uwagi na zawartość sibutraminy. Czy są na rynku tak samo skuteczne suplementy na receptę? Jestem załamana bo schudłam po nich 6 kg w miesiąc, a nic tak jeszcze na mnie nie zadziałało...Proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Witam.

Czym uwarunkowana jest u Pani konieczność "wspomagania" procesu redukcji masy ciała?
Czy próbowała Pani już odchudzania za pomocą diety i ćwiczeń?
Preparaty wspomagające należy traktować jako uzupełnienie tych dwóch powyższych, a nie jako główny czynnik dający efekt wyszczuplenia.

Nie wiem również czy rzeczywiście wymaga Pani odchudzania (nie podała Pani masy ciała i wzrostu).
Z tego co wiem, dostępne są jeszcze preparaty na bazie orlistatu.
Najlepiej, jeśli skonsultuje się Pani z lekarzem, który ma dostęp do bieżącej listy preparatów na receptę, które można zakupić na terytorium Polski.

Pozdrawiam