Jakie są przeciwwskazania po usunięciu pęcherzyka żółciowego?

Witam mam pytanie 19 czerwca będę miała zabieg usuwania pęcherzyka żółciowego który spowodował u mnie dwa razy ostre zapalenie trzustki o łagodnym przebiegu, miałam także usuwane kamienie z przewodu pokarmowego endoskopowo moje pytanie brzmi czy już nigdy w życiu nie będę mogła zjeść nic smażonego lub grilla ? Czy nigdy już nie będę mogła napić się alkoholu ? Mam dopiero 20 lat i trochę dołuje mnie ta myśl ze już na nic nie będę mogła sobie pozwolić :(

Szanowna Pani, bez obaw. To prawda że należy trzymać się diety, ale pewne odstępstwa raz na jakiś czas nie zaszkodzą Pani