Jakie są przyczyny bólu kolan i pleców?

Witam, mam 21 lat, już połowę życia zmagam się z bólem kolan i pleców. Z roku na rok jest niestety gorzej. Mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy. Kolana bardzo bolały, dopiero pomógł lek Structum. Kolejnym problemem była blokada krążka w stawie skroniowo-żuchwowym oraz od tej pory również bóle głowy przez całą dobę. Następne były bóle w palcach u rąk, sztywniejące przy pracach np. rzeźbienie z dłutem. Zaczęły się regularne skręcenia, w tamtym roku zaliczyłam 5 skręceń nadgarstka, 2 urazy kolana i 3 palce. Po wstaniu często blokuje mi się również biodro, duży ból, niemożność chodzenia utrzymujące się przez ok. 2 minuty. Niedawno przeżyłam atak bólu od pasa w dół wszystkich stawów, od tamtej pory doskwierają również kostki... Mięśnie mam bardzo spięte, często muszę chodzić je rozluźnić do masażysty. Jestem zmęczona już po prostu ciągłym i wszechstronnym bólem. Wszystkie wyniki poza tym w normie, robione rozszerzone na borelioze, wszelkie na zapalenie stawów, itp. Szukam lekarza, który w końcu powie mi co mi dolega, bym mogła w końcu normalnie żyć...

Dzień dobry,

szczerze powiedziawszy jak na Pani wiek po zapoznaniu się z objawami opisanymi jest sporo tych objawów aż za dużo.

A więc na sam początek wymaga Pani bardzo dokładnej diagnostyki z krwi oraz badań obrazowych. Szkoda, że nie opisała Pani wartości wyników badań z krwi oraz jakie do były badania.

Przeprowadzenie dokładnego badania fizykalnego które już na tym etapie wykaże z czym ma się do czynienia.

Brak informacji z Pani strony u kogo już szukała pomocy chodzi mi o specjalizacje lekarzy.

Proszę zacząć od reumatologa który powinien się wypowiedzieć na opisane objawy również ortopeda i neurolog.

Wskazane również wykonanie badania Densytometria układu ruchu.

Proszę nie zwlekać z opisanymi objawami zgłosić się do reumatologa który zapozna się z dokładnym wywiadem wykona badanie fizykalne i zleci odpowiednią diagnostykę do opisanych dolegliwości.

Medycyna naturalna również jest pomocna połączona z medycyną kliniczną daje bardzo dobre rezultaty lecznicze a nawet przeciw bólowe i przeciw zapalne.

Pozdrawiam