Jakie są rokowania dla mojego maleństwa?

Witam... Jestem w 21 tc. Na ostatnim badaniu USG wykryto uogolniony obrzęk płodu ze zmianami w serduszku i mózgu. Za 3 dni mam amniopunkcje. Prawdopodobnie zarazilam sie parwowirusem.... proszę mi powiedzieć. Jakie sa rokowania dla maleństwa? Czy te zmiany jakie zaszły mogą się cofnąć oraz czy ten obrzęk tez może się samoistnie cofnąć? Jestem zdeuzgotana i przygotowana na najgorsze.... :-(

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Trudno postawić ostateczna opinie o rokowaniu. Rokowanie jest bardzo indywidualne i niepewne.