Jakie są rokowania dla takiej ciąży?

Witam jestem po trzech poronieniach i porodzie w 23tc. Za każdym razem było wykonywane łyżeczkowanie. W obecnej ciąży szyjka od początku około 34mm. W 16 tc założony szew Mc Donalda. W 18 tc na kontroli szyjka 28mm bez objawów lejka, w 20 tc 31mm , wczoraj 22tc szyjka 32mm zamknięta bez objawów lejka. Jakie są rokowania dla takiej ciąży?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Rokowanie dla każdej ciąży jest indywidualne, zwłaszcza w ciąży powikłanej.