Jakie są rokowania po operacji usunięcia guza jelita?

Witam...moja teściowa jest po operacji usunięcia guza jelita grubego w 2017 kwiecień. W ostatnich dniach bardzo słabnie ma też przeżuty do wątroby i nadnercza, hemoglobina 7.2, CEA 2300 , OB 90, crp 70. Moje pytanie to jakie ma rokowania... Nie odczuwa żadnego bólu..

Lek. Paweł Szadkowski

Brak bólu niestety nie oznacza, że wszystko jest w porządku. Muszą Państwo się udać do szpitala, gdyż taki poziom hemoglobiny może być niebezpieczny dla zdrowia i teściowa może wymagać przetoczenia krwi. Również poziom CEA moim zdaniem jest niepokojący - natomiast nie wiem, jak wcześniej wyglądały wyniki, a w tym przypadku ważne jest porównanie z poziomem przed zabiegiem. Radzę udać się do lekarza, myślę, że skieruje teściową do szpitala.