Jakie są rokowania przy czerniaku clark II breslow 0,5mm?

Witam serdecznie jakie są rokowania przy czerniaku clark II breslow 0,5mm brak owrzodzenia 1 mitoza na mm kw. Brak regresji nrak ognisk sat.bez nacieku przestrzeni naczyniowych brak nacieków okołonerwowych margines wycięcia zm. Obwodowy 2,4mm 2,7mm głeboki 6,5mm .Jaka jest dalsza procedura ? Wizyta 29maja .

Wymagana jest kolejna operacja- poszerzenie marginesu chirurgicznego i regularna kontrola.