Jakie są rokowania przy takim TK klatki piersiowej 56-latki?

TK klatki piersiowej wykonane przed i po zabiegu SK. Obie wnęki mają naczyniowy charakter. Drzewo oskrzelowe drożne W segm. Prawym przy śródpiersiu widoczna dwa lite guzki o spikularnych obrysach 12mm i 8mm. Pozostały miązsz pluc obustronnie bez ogniskowych ogniskowych Oplucna niepogrubiala, nie zawiera plynu WNIOSKI: zmiany drobnoguzkowe w płucu. Jakie są rokowania?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby ustalić rokowanie trzeba wykonać dodatkowe badania. Radziłbym konsultacje pulmonologiczną.