Jakie są rokowania przy tego typu nowotworze?

Witam moja mama ma 59 lat i co dwa lata chodzi na badania mammografi dwa lata temu wykryli w lewej piersi zmiane co okazala sie torbielem ktory sam mial sie wchlonac, poltora miesiaca temu znowu wykryli jakas zmiane i zrobili jej biopsje gruboiglowa co po wyniku histopatologicznym okazalo sie ze to rak inwazyjny piersi typ NST NHG2 (3 2 1) (3mitozy/10HPF) (B5) na dokumentacji w polu jednoctki chorobowej pisze rak zlosliwy piersi( cwiartka dolna zewnetrzna sutka) jakie sa rokowania przy tego typu nowotworze ? bardzo prosze o udzielenie mi wiecej informacji na temat tego typu raka

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Rokowanie ustalane jest przez konsylium onkologiczne na podstawie wszystkich wyników oraz znajomości stanu klinicznego pacjentki.