Jakie są rokowania w przypadku nowotworu w węzłach chłonnych w śródpiersiu?

Jakie rokowanie Maz ma rozsiew nowotworowy w wezlach chłonnych w srodpiersiu i wezlach brzucha,oraz przy tchawicy, chemia nie przyniosla rezultatow

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani, jaki jest to nowotwór. O rokowaniu musi Pani porozmawiać z lekarzem prowadzącym, gdyż nie znając rozpoznania, zastosowanego wcześniej leczenia, wyników badań, stanu ogólnego męża, nie da się określić rokowania.