Jakie są rokowania w przypadku płaskonabłonkowego raka płuc?

Witam moja mama ma płaskonabłonkowego raka płuc c34.8 chciałabym dowiedziec sie jakie sa rokowania i czy można cos zrobić ogólny stan zdrowia jest w miare dobry. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

O rokowaniu musi Pani porozmawiać z lekarzem prowadzącym, gdyż zależy ono od stopnia zaawansowania choroby, od obecności przerzutów i od możliwości zastosowania danego leczenia.