Jakie są skuteczne naturalne metody wspomagania zdrowia?

Witam, Chciałem dopytać o naturalne metody leczenia/wspomagania zdrowia, słyszałem o -Płukaniu ust olejem -korzystnym wpływie picia łyżeczki miodu z sokiem z cytryny i wodą odstawionym na noc Czy naprawde ma to jakiś sens? Jeżeli mógłbym prosić ewentualnie o jakieś inne skuteczne metody na poprawę odporności oraz poradzę ja sobie z przeziębieniem naturalnie byłbym wdzięczny. Niestety ciężko bez wiedzy medycznej wyselekcjonować wartościowe porady od mitów :) Pozdrawiam

witam ciepłe mleko z miodem to sprawdzony sposób, płukanie ust olejem nie ma żadnego sensu, proszę pamiętać o odpowiednim nawadnianiu