Jakie są skutki uboczne stosowania kwasu asparaginowego?

Jakie są skutki uboczne stosowania kwasu asparaginowego.Używam tabletki z mgnezem i potasem oraz z kwasem asparaginowym i odczuwam dolegliwości żołądkowe/zgaga i gazy uczucie pełności/. Czy to może być skutkiem w/w kwasu?

jest to możliwe. Występuje zmienność osobnicza na tolerancję konretnych preparatów magnezowo-potasowych. Niewykluczone w tym przypadku jest schorzenie żołądka