Jakie są sposoby na wzrost piersi?

mam piersi takie jak u 10 letniej dziewczynki . w sensie , że jestem bardzo płaska .. ostatnio swędzą mnie sutki , jaka jest tego przyczyna ? czy gdy swędzą tzn , że rosną ? czy jest wgl jakiś sposób na to , aby mi urosły piersi ? jestem dość szczupła . mam 165 cm i ważę 48 .

Milena Lubowicz

Niestety nie ma specjalnego sposobu na wzrost piersi. Jest Pani bardzo szczupłą osobą i przybranie kilka kilogramów spowodowałoby również powiększenie piersi, gdyż w dużej mierze zbudowane są one z tkanki tłuszczowej.
Pozdrawiam