Jakie są szanse na dostanie narkozy podczas operacji usuwania guza u mojej babci?

Witam! Moja babcia ma 87 lat. Jakie są szanse na dostanie narkozy podczas operacji usuwania guza? Jakie jest znieczulenie? Miejscowe ? Ogólne? Jest guz pęcherza moczowego 7cm. Babcia ma nefrostomie. Ostatnio dostała infekcje moczu. Jest na geriatri, gdzie antybiotyki nie pomagają i parametry raz są wyższy raz niższe. Co można zrobić ?

Kwalifikacja zarówno do zabiegu operacyjnego, jak i do znieczulenia jest złożona, opiera się o wiele czynników, wymaga znajomości pacjenta. Taką decyzję podejmuje specjalista w danej dziedzinie. Proponuję porozmawiać z anestezjologiem. Pozdrawiam.