Jakie są szansę na zajście w ciążę cztery dni o okresie?

Dzień dobry, w sobotę (09.06) współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia, byłam 4 dni po okresie, który zaczął się 1.06, a zakończył 05.06. Długość mojego cyklu waha się między 24,a 29 dni. Jakie są szansę na zajście w ciążę? Dodam, że obserwuję śluz i jest on nadal niepłodny.

Lek. Paweł Szadkowski

Ryzyko jest niewielkie, ale istnieje. Był to 9 dzień cyklu, który jest na granicy dni płodnych.