Jakie są wskazania do cesarki?

Czy pekniecie trzeciego stopnia w czasie pierwszego porodu jest wskazaniem do cesarskiego ciecia?

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna się Pani udać do ginekologa, który będzie mógł Panią zbadać, będzie miał również dostęp do Pani dokumentacji medycznej, a przynajmniej karty wypisowej - wtedy uzyska Pani najbardziej rzetelną informację. Jednakże jak najbardziej może być to wskazaniem do cięcia cesarskiego.