Jakie są zalecenia po laseroterapia siatkówki?

Dzień dobry. Miałam laseroterapię siatkówki na jedno oko (dziurka w siatkówce). Otrzymałam zalecenie 'oszczednego trybu życia' i krople na 7 dni. Co dokładnie znaczy oszczędny tryb życia? Jako osobą aktywną fizycznie chciałabym się też dowiedzieć jak długo nie mogę ćwiczyć? Ewentualnie jakie ćwiczenia mogę wykonywać i po jakim czasie? Zwykle uprawiane przeze mnie sporty to joga, bieganie, siłownia i ćwiczenia z ciężarkami oraz aerobik. Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Mowa to o sportach, kiedy podczas wysiłku napina Pani znacznie mięśnie twarzy.