Jakie są zalecenia przy stosowaniu moich leków po zawale serca?

Witam Mam 56lat i jestem po zawale serca, przyjmuję leki takie jak; Brilique ticagrelor 90mg, Ramipril 1.25mg, Bisoprolol 2.5mg. Proszę o informacje czy zarzywając te leki muszę wystrzegać się sporzywania czosnku, imbiru, warzyw zawierających witaminy K oraz potraw obniżających krzepliwość krwi. Uwielbiam szpinak, kapustę, awokado, herbatę Masala Chai która zawiera przyprawy rozrzedzające krew i nie wiem czy zażywając wymienione leki muszę ograniczyć spożycie tego rodzaju posiłków czy zmienić swoje upodobania i wyeliminować je ze swojego jadłospisu?

Szanowna Pani, w przypadku tych leków nie musi Pani rezygnować ze swoich ulubionych potraw. Pozdrawiam