Jakie skutki może mieć usunięcie żyły odpiszczelowej?

Jakie skutki dla organizmu może mieć usunięcie powierzchniowej żyły odpiszczelowej? Czy w razie jej usunięcia wszystkie te funkcje przejmie żyła głęboka czy też niektóre z nich pozostaną nieprzejęte i jak to się wówczas objawia ?

Szanowna Pani, skutków nie powinna Pani odczuć ze względu na krążenie oboczne a wiec liczne połączenia pomiędzy innymi żyłami.