Jakie specjalista pomoże mi w związku z szumami usznymi?
Mam szumy w szach zrobiłem MR mózgu. W wyniku mam napisane drobne ognisko 4mm podwyższonego sygnału w sekwencji FLAIR oraz w czasie T2-zależnym. Wniosek : drobne podkorowe niespecyficzne ognisko w bocznej części prawego płata czołowego. Jaki specjalista mi może pomóc.

MĘŻCZYZNA, 59 LAT ponad rok temu
Dobry wieczór.
Dotyczy szumów usznych polecam specjalistę audiolog zajmujący się szumami usznymi jest idealnym lekarzem, do którego warto się udać. Co do opisanego wyniku RM mózgu warto odwiedzić neurologa który wykona dokładny wywiad i przeprowadzi badanie podmiotowe i przedmiotowe oceniając z objawami klinicznymi oceni co są przyczyną opisanych objawów.
Pozdrawiam