Jakie znieczulenie można zastosować przy zabiegu na przepuklinę pachwinową?

Dzień dobry. Mam ustalony termin zabiegu przepukliny pachwinowej. Mam 43 lata i nie choruje na nic poważnego i mam problem ze znieczuleniem gdyż wiele lat temu miałem dwie operacje ortopedyczne ze znieczuleniem do kręgosłupa i mam bardzo złe doświadczenie z tym typem znieczulenia. Czy mogę przed zabiegiem życzyć sobie takie znieczulenie które uśpi mnie przed i nie będę miał znieczulenia do kręgosłupa? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz.

Witam, można zastosować każde znieczulenie, o rodzaju znieczulenia decyduje lekarz czyli anestezjolog i chirurg operujący po uprzednio przeprowadzonej rozmowie i zbadaniu pacjenta.