Jakim badaniem można wykryć tabletki wczesnoporonne u kobiety?

do jakiego czasu i mozna ustalic czy kobieta wziela tabletki wczesno poronne i jakim badaniem i jak dlugo po ich zazyciu mozna je wykryc w organizmie ?? prosze o szybka pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Należałoby wykonać badanie hormonalne oraz co najważniejsze badanie oceniające śluzówki macicy.