Jakimi lekami można leczyć nerwicę żołądka?

witam choruje na zoladek od 15 lat co roku stwierdza sie cos innego robilem pare razy gastroskopie leki tu nie pomagaja za dlugo gora tydzien ciezko mi sie funkcjonuje w tej chwili po objawach mogl bym stwierdzic nerwice zoladka jakimi lekami moge to leczyc poniewaz lekarz nie chce mnie wyslac na zadne badanie a leki przepisywane nie daja rezultatu pozdr

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który oceni czy Pana dolegliwości rzeczywiście są nerwicą i ewentualnie zaproponuje stosowne leczenie.