Jal leczyć moje problemy z kręgosłupem?

Witam.Potrzebuje pomocy bo nie wiem już co mam dalej robić.Mam już od 3 miesięcy skrzywienie szyjne w lewo do takiego stopnia że nie mogę wyprostować głowy a jeśli chce to zrobić to muszę pomagać sobie ręka bo inaczej nie daje rady.Do tego mam ból który przechodzi mi dopiero po tramalu.Czekam na wynik EEG i boleriozy.Mam zrobiony rezonans z którego mi wyszło że mam dyskopacje i przepuchline szyjną.Mam 38 lat i nie chce resztę życia spędzić w łóżko bo nie mogę chodzić i tak spędzam całe dnie.Dostalem tabletki Madopar na rozluźnienie mięśni ale nic nie pomagają.Co dalej mam robić?Wykanczam się już psychicznie

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno na podstawie pana opisu doradzić jakieś specyficzne leczenie. Najlepiej pozostawać pod opieką swojego lekarza prowadzącego. Może pan również skonsultować się z lekarzem reumatologiem i ewentualnie zasięgnąć opinii drugiego neurologa.