Jałowa martwica kości piszczelowej

Jałowa martwica kości piszczelowej od 5 lat, co z tym zrobić lekarz mi powiedział że albo zabieg albo maście itd. Jest cos lepszego, pytam bo nie chce płacić znowu za wizyte.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Metodą przynoszącą korzyści w tym schorzeniu jest głównie zabieg operacyjny. Sugeruję konsultację u ortopedy, który skieruje Pana do szpitala.