Jamy opłucnowe wolne w wyniku RTG klatki piersiowej
WITAM SERDECZNIE. ODEBRALAM DZIŚ WYNIK BADANIA RTG KLATKI PIERSIOWEJ Z TAKIM OPISEM... JAMY OPLUCNOWE WOLNE,SZCZYT PRAWY NIEWIDOCZNY W BADANIU.POZA TYM POLA PŁUCNE BEZ ZAGĘSZCZEŃ MIĄŻSZOWYCH.SERCE NIEPOWIĘKSZONE.AORTA W NORMIE.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania jest prawidłowy. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza.