Jasna druga kreska na teście ciążowym i wystąpienie okresu

Witam,miesiaczke powinnam dostać 17.11.2014 z racji,że starm się o dziecko dziś wykonałam test ciązowy pojawiła sie druga kreska lecz nie tak mocna jak kontrolna.W tamtym cyklu tez miałam taka sytuacje i po 2 dniach dostałam okres co mam myśleć?

Milena Lubowicz

Niestety nie ma pewności, że to ciąża. Proponuję wykonać poziom BhCG z krwi, to da ostateczną odpowiedź.
Pozdrawiam