Jasna pajęczyna w lewym oku

Witam. Od dluzszego czasu mam w lewym oku taka jasna pajeczyne na teczowce otaczajaca zrenice..co to moze byc ? bylem u okulisty i mowi ze nic tam nie widac.. nie wiem czy juz wariuje czy to moze byc cos bardzo powaznego.. prosze o pomoc..

Witam, niestety nie rozumiem co ma Pan na myśli. Jeśli okulista nie stwierdził nieprawidłowości to nie widzę powodu do niepokoju