Jedna nerka i wynik eGFR

Dzień dobry, mam 20 lat. Posiadam jedną nerkę a wynik eGFR wynosi 75,1 (dla mojej masy), a kreatynina 1 mg/dl. Czy jest to już stan alarmujący co do pracy nerki? Dodatkowo w moczu pojawiły mi się ketony i bakterie. Cierpię również na niedoczynność tarczycy, biorę Eutyrox 50.

Wyniki które pani podaje są trochę dziwne - czy choruje Pani na cukrzycę? Każde obniżenie parametrów nerkowych u pacjenta z jedną nerką wymaga diagnostyki nefrologicznej w trybie przyspieszonym.