Jednoczasowe wykonane Scalling, piaskowania i fluoryzacji

Witam,czy mogę jednocześnie zrobić scalling,piaskowanie i fluoryzację (01.02) przed założeniem górnego łuku aparatu (15.02)?Drugi łuk mam mieć założony za,2,3 m-ce od pierwszego.Wtedy też te zabiegi zrobić?Separację mam założyć 09.02.

Nie ma przeciwwskazania do wykonania jednoczesnego zabiegu skalingu piaskowania i fluoryzacji, jednak przed założeniem aparatu należy zapytać lekarza ortodontę o możliwość przeprowadzenia fluoryzacji, ponieważ może ona zaburzać utrzymanie zamków - zależy to od materiału jaki będzie użyty przy ich naklejaniu.