Jednodniowe przesunięcie w stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych a ryzyko ciąży po dodatkowym stosowaniu prezerwatyw

Od roku biorę codziennie tabletki o 22 wieczorem. 2,5 tygodnia temu powinnam zacząć nowe opakowanie w sobotę o 22. Zapomniałam o pierwszej tabletce. Wzięłam ją w niedzielę o 11, czyli 13h później. Drugiej nie wzięłam o stałej porze, czyli 22, tylko całkowicie je przesunęłam. Wzięłam tą drugą w poniedziałek też o 11 rano. Teraz jestem na 18 tabletce i biorę je codziennie, o 11. Z chłopakiem stosujemy też prezerwatywy. Czy mam się w ogóle czym martwić a propos ewentualnej ciąży?

Milena Lubowicz

Ryzyko ciąży jet minimalne.
Pozdrawiam