Jednodniowe zaburzenia mowy i zaburzenia widzenia

Witam,w dzieciństwie miałam chorowałam epilepsje od 20 lat nie miałam ataków. Od pewnego czasu sa takie dni ze drętwieje mi prawa dłoń,mam mam jednodniowe zaburzenia mowy ( podczas rozmowy wplątuje w zdanie słowo nie pasujące do tej rozmowy) i pare razy zdarzyły sie zaburzenia widzenia-rozmyty obraz.Czy to możliwe ze się coś dzieje na tle neurologicznym,np powrót epilepsji? czy może to coś innego? pozdrawiam

Wykluczyć sprawy neurologiczne można po wykonaniu badania neurologicznego ewentualnie badań diagnostycznych mózgu łącznie z eeg, pozdrawiam.