Jednorazowe rozwolnienie po zażyciu tabletki antykoncepcyjnej

Witam.Mam dość krępujące pytanie. Mianowicie jestem w trakcie brania 2 blistra tabletek antykoncepcyjnych Teenia. Zazwyczaj wszystko przebiegało zgodnie z planem. Dzisiaj kochałam sie z chłopakiem, ok.godz.19 przyjęłam tabletke, a 20minut po tym wystąpiło u mnie jednorazowe rozwolnienie. Nie wiem czy powinnam przyjąć tera druga tabletke, gdyz obawiam sie ze nie zdążyła sie ona przyjąć? Jednocześnie martwie sie, czy istnieje ryzyko ciazy?Z gory dziękuje za odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw o ciążę.