Jedzenie ryb na śniadanie

Dzień dobry, chciałam zapytać, czy podczas jednego śniadania mogę jeść z chlebem rybę (np. makrelę) i wędlinę-druga kanapka? Czy białko z ryby wyklucza się z białkiem mięsnym ( z wędliny)? Coś kiedyś gdzieś słyszałam, ale nie wiem, czy to możliwe, i jeśli tak, to dlaczego się wyklucza na jednym śniadaniu? Uważam, że najadam się glównie białkiem, więc nie dokucza mi jedzenie wszystkiego na raz. Wręcz cenię sobie, gdy mam jeszcze rybę. Za odpowiedź dziękuję. Z poważaniem Joanna

Witam,
Tak, może Pani zjadać w jednym posiłku i rybę i mięso. Połączenie tych dwóch produktów nie powoduje ograniczenia wchłaniania żadnego składnika.
Pozdrawiam,
Ewelina Kozłowska