Jestem chory?

Zrobiłem obydwa testy. Spośród 9 pytań na niemal wszystkie odpowiedziałem "d" (poza 4 i 7, tutaj "c"). W drugim "punktowym" teście udało mi się wygrać 53 punkty (to w ogóle możliwe?)... Nie czuję żadnego szacunku do siebie ani żadnej wartości i nie znajduję nic, czym mógłbym się chwalić; nic, co mogłoby mnie prezentować, dzięki czemu umiałbym wygrać świat. Kilka razy nawet próbowałem sobie podciąć żyły, ale nawet to mi nie wyszło. A przecież to jest takie banalne. Jestem gejem - to jedyna rzecz, którą u siebie lubię. Tylko że chcę siebie sprzedać, oddać moje ciało. Bliskość jest taka tania, nawet nie chcą znać mojego imienia (ale nawet oni tak rzadko chcą cokolwiek ode mnie). Zgubiłem świat.

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Witam serdecznie,

Wyniki testów mogą wskazywać, że cierpi Pan na depresję lub inne zaburzenia przebiegające z obniżeniem nastroju - które prawdopodobnie (zgodnie z Pana opisem) wymagają leczenia. Nie jest Pan skazany na zmaganie się z tym stanem samemu – najlepszym sposobem, aby się dowiedzieć, co jest przyczyną tego stanu i ewentualnie, jakie są sposoby terapii – jest wizyta u lekarza psychiatry. Zachęcam do odbycia takiej rozmowy – przecież nic Pan na niej nie może stracić – a być może zyskać.

Pozdrawiam i zachęcam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty