Jestem przemęczona i senna. Czy możliwe, że jestem w ciąży?

Witam
W trakcie moich dni płodnych kochałam się z mężem bez zabezpieczenia, bo chcemy mieć dziecko. Miesiączkę powinnam dostać 3 dni temu, ale zamiast tego mam dziwną białą wydzielinę i jest jej coraz więcej.
Od tygodnia czuję się bardzo zmęczona i ciągle chce mi się spać. Oprócz tego mam od kilku dni wilczy apetyt, pobolewa mnie dolna część brzucha, często boli mnie głowa, na piersiach pojawiły mi się jaśniejsze kropki, ponadto piersi stały się pełniejsze i jest wokół nich ciemniejsza otoczka.
Robiłam kilka testów ciążowych, ostatni dziś rano czyli ok. 2 dni po spodziewanej miesiączce - wszystkie negatywne:( Czy możliwe, że mimo tych wyników jestem w ciąży? Kiedy test powinien wyjść pozytywny?
Z góry dziękuję za fachową odpowiedź...

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Sebastian Kuliński

Testy ciążowe dostępne w aptekach polegają na wykrywaniu w moczu hormonu gonadotropiny kosmówkowej, która wydzielana jest przez zagnieżdżony zarodek. W moczu pojawia się ona około 14 dni po zapłodnieniu. Dla zwiększenia pewności wyniku zaleca się wykonanie co najmniej dwóch testów w odstępie kilkudniowym.
Pewniejszym testem, niż test z moczu, jest test z krwi. Można go wykonać już 7 dni po zapłodnieniu. Jednorazowy pozytywny wynik świadczy o ciąży. Test z krwi można wykonać w niemal każdym laboratorium.