Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jestem sama, nikt nie chce mnie zrozumieć - co robić?

Witam. Sama nie wiem, co mi jest... a więc chodzi o to, że jestem samotną matką, nie mam nikogo bliskiego, z kim mogłabym pogadać, rodzina uważa mnie za idiotkę, która ma fochy - zawsze kiedy chciałam z nimi o tym pogadać, słyszę, że jestem głupia, mam iść się leczyć na nogi... ale naprawdę mam napady płaczu, dopada mnie chandra. Żyję w samotności, nie wychodzę nigdzie ze znajomymi, moje życie to dom i spacery z córką. W domu każdy żyje swoim życiem i nikt nie chce mnie wysłuchać... często mam myśli, że lepiej jakbym... ale wiem, nie mogę tego zrobić mojej córce, bo ona ma tylko mnie.... Proszę o radę, co mam robić?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Witam!

Opisane przez Panią objawy mogą wskazywać na depresję. Na odległość nie mogę postawić diagnozy, dlatego namawiałabym Panią, aby udała się Pani do psychiatry lub psychoterapeuty. Depresję leczy się za pomocą psychoterapii i farmakoterapii. Czasem wystarcza sama psychoterapia. Proszę nie zwlekać z umówieniem wizyty u specjalisty, ponieważ Pani stan może się pogarszać. Im szybciej rozpocznie Pani leczenie, tym szybciej ma Pani szansę odzyskać radość życia. Pani córeczka potrzebuje uśmiechniętej mamy, więc proszę zacząć walczyć o swoje zdrowie, dla siebie i dla niej.

Pozdrawiam.

Psycholog, seksuolog oraz mediator i negocjator.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy