Jestem w 8 tygodniu ciąży dzisiaj miałam pierwsze usg

Jestem w 8 tygodniu ciąży dzisiaj miałam pierwsze usg i odkleja mi się łożysko dostałam luteine dopochwowo 2 razy dziennie mam. Żadnego krwawienia nie ma i nie miałam czy to łożysko się zregeneruje? Bardzo się martwię. Mój ginekolog jest w tej kwestii tajemniczy.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zalecane jest przyjmowanie leków oraz regularna kontrola ginekologiczna.