Jestem w ciąży ze szwagrem - co mam robić?

Mam dość swojego życia. Mam problemy z mężem, mam dość życia z nim. Ciągle awantury, klutnie, krzyki na dzieci. Miałam dość, wkoncu któregoś dnia zaczęłam pękac i wdalam się w romans z szwagrem a tydzień temu dowiedziałam się że jestem z nim w ciąży. Nie potrafię sobie z tym poradzić. O siebie się nie boję bo mi już na niczym prucz dzieci nie zależy. Ale boję się o szwagra że cała rodzina go znienawidzi i brat a mój mąż równiez. Boję się nawet mu powiedzieć o ciąży. Co mam robić?

Szanowna Pani, problem jest na tyle zawiły, że niestety ale z poziomu portalu nie jestem w stanie Pani pomóc. Problemy ze sferą psychiczną najlepiej jest omówić z psychiatrą. Pozdrawiam

Dzień dobry
Pisze Pani o bardzo skomplikowanej sytuacji rodzinnej. Z jednej strony dom rodzinny (problemy małżeńskie, kłótnie), a z drugiej strony romans i ciąża. Niewątpliwie w najbliższym czasie czeka Panią wiele zmian. Być może trzeba będzie podjąć decyzje, które będą decydować o dalszym losie Pani i dziecka.
Myślę, że w pierwszej kolejności warto postawić na szczere rozmowy i wyjaśnienie całej sytuacji z mężem i ze szwagrem. To bardzo ważne dla każdej ze stron. Proszę pamiętać, że nie jest Pani sama, tylko pod Pani sercem już bije maleńkie serduszko dziecka. Wskazane jest unikanie stresu dlatego polecam jak najszybciej wyjaśnić całą sytuację i zadbać o swój spokój i dziecka.
Zachęcam do skorzystania z konsultacji psychologicznej w celu uzyskania wsparcia. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość konsultacji psychologicznej online. Pozdrawiam serdecznie. Justyna Żebrowska-Naklicka j.zebrowska.naklicka@gmail.com tel. 693 548 457