Jestem w strasznym stanie i potrzebuję pomocy, mam depresję

Dzień dobry, jestem Agnieszka, szczerze nie wiem co mam napisać, ale wiem, że potrzebuję pomocy - rozwiązałam wasz test i wyszedł negatywnie, na każde pytanie podkreślam odpowiedź D, jestem przerażona. Co mam z tym zrobić, mam 2 dzieci, a ja muszę się nimi zająć, a już nie mogę sobie poradzić z tym powoli. Co dalej?

KOBIETA ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Paulina Witek Psycholog, Warszawa
74 poziom zaufania

Pani Agnieszko,

Wysoki wynik w teście oznacza bardzo duże prawdopodobieństwo depresji. Powinna się Pani skonsultować z lekarzem psychiatrą i rozpocząć leczenie - im szybciej, tym szybsze będą efekty terapii i powrót do zdrowia. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, nie potrzebuje Pani skierowania od lekarza rodzinnego. Po rozmowie z Panią lekarz psychiatra będzie mógł stwierdzić przyczynę dolegliwości i zadecydować o najlepszej formie terapii. Proszę być dobrej myśli i nie wahać się skorzystać z pomocy specjalisty. Napisanie do nas jest już pierwszym krokiem do odzyskania dobrej formy, czego też serdecznie Pani życzę. Łączę pozdrowienia!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty