Jeszcze raz o problemach z penisem

Dzień dobry, Pani Karolino. Wydaje mi się, że to nie powstało wskutek ranki, bo z drugiej strony członka wychodzi mi to samo. Martwię się tym bardzo, że to coś poważnego. Mam to już parę miesięcy. Bardzo krępuję się iść do lekarza. Czy mogłaby mi Pani jakoś pomóc? Mógłbym Pani wysłać zdjęcia, jak to mniej więcej wygląda, a Pani może by mi coś przepisała, jakieś lekarstwo, byłbym niezmiernie wdzięczny. Proszę mi jakoś pomóc.

ponad rok temu

Leczenie grzybicy

Grzybica to choroba, która może atakować różne części ciała. Jak można się jej pozbyć? Na ten temat wypowiada się ekspert - Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Bardzo mi przykro, ale nie mogę postawić diagnozy ani zalecić właściwego leczenia bez osobistego kontaktu z pacjentem! Powinien Pan niezwłocznie udać się do lekarza, np. urologa. Jest to lekarz zajmujący się między innymi schorzeniami męskiego narządu płciowego, więc takie sprawy to dla niego codzienność! Nie powinie się Pan wstydzić. To, co dla Pana jest sprawą niesamowicie wstydliwą, dla lekarza jest, że tak napiszę "normalką". Nie będzie Pana oceniał ani wyśmiewał.

Może Pan także spróbować udać sie do lekarza dermatologa lub wenerologa - do tych specjalistów nie trzeba skierowania!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty