Jo jo! To koniec!

Wiek 15 lat, wzrost : 167 cm, waga (obecna) : 57 kg. Wczoraj moje waga wynosiła 56,8 kg, a przedwczoraj 56,4 kg. Zaczęłam drastyczne diety, po 500 kal dziennie i wymiotuję jak zjem za dużo, chyba mam coś na tle bulimicznym? Czasem miewam napady, ale chciałam wrócić do normy. Jem dużo błonnika i jadłam 1500 kal, warzywa, owoce, pieczywo (ciemne). To w tydzień 2 kg przytyłam, a ja mam dość zjeść te 500 kal, a potem mieć jo jo. Chcę schudnąć do wagi 50 kg, naprawdę źle się czuję ze swoja wagą. I proszę mnie nie dawać na stronę abcanoreksja .pl, bo szczerze powiedziawszy, to tam ta Pani nie udzieliła mi takich rad jakich chciałam, a tu dawniej Pani Katarzyna Mazowska mi pomagała (najmocniej przepraszam. jeżeli pomyliłam nazwiska). Nie, nie jem słodyczy. Dawniej : śniadanie : 200 kal przekąski 300 kal obiad 300 kal podwieczorek 200 kal kolacja 300 kal a teraz? Śniadanie O kal obiad 200 kal coś tam 300 kal i tyle. Chce zdrowo i bezpiecznie schudnąć . Pozdrawiam , proszę o ułożenie przykładowego jadłospisu .
ponad rok temu

Witam,

Chciałam Cię prosić o udanie się na konsultację z psychologiem.
Zdecydowanie nie polecam Ci odchudzania, tym bardziej poprzez stosowanie diet typu 500 kcal dziennie.
Naprawdę możesz sobie zaszkodzić.
Teraz prawdopodobnie o tym nie myślisz, ale skutki mogą być opłakane.
Na pewno masz piękną sylwetkę.
Musisz przestać obsesyjne myśleć o odchudzaniu, kaloriach i wyglądzie.
Proszę nie odchudzaj się.
Rady, które otrzymałaś uprzednio dotyczyły zamiany produktów na zdrowsze, między innymi odtłuszczone, oraz zwiększenia aktywności w celu wymodelowania sylwetki, a nie odchudzania.

Pozdrawiam