Karmienie 6-tygodniowego dziecka

Witam , mam pytanie mój maluszek ma 6 tygodni i zjada 100ml czy to nie za dużo?? W szpitalu nam powiedziano,ze powinien jesc 75-80ml max , ale taka dawke jak dawalam to plakal bo sie nie najadal,a jak zje 100 to spi 2-2.5godziny. Ile powinnam mu dawac?

Milena Lubowicz

Myślę, że to 100 ml, to nie jest jakoś strasznie dużo. Proszę kontrolować w przychodni jak dziecko przybiera na wadze i gdzie znajduje się w siatkach centylowych.
Pozdrawiam