Karmienie dziecka mlekiem matki i wprowadzanie nowych produktów

Witam.Moja córcia 12 lipca skonczyla 4 miesiace.Karmie ją moim mlekiem.Od pewnego czasu je praktycznie co godzine.czy to mozliwe ze mam za slaby pokarm i sie nie najada?? Widac ze chce probowac nowych rzeczy wiec dalam jej marchewke. Byla zachwycona! Jadla az jej sie uszy trzesly ;) najpierw pije moje mleko, potem ok. 3 lyzeczki marchewki i poprawi jeszcze mleczkiem;) czy moge jej zaczac podawac inne rzeczy np dynie? Jablko? A moze konieczne jest mm? Lekarz mowi ze jesli pokarmu starcza to nic

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli dziecko skończy 4 miesiące można powoli rozszerzać jego jadłospis. Niemniej jednak nie jest to obligatoryjne juz w tym momencie. Zwiększony apetyt to dobra oznaka.