Karmienie piersią a smoczek

Mam mętlik w głowie czy na sile podawać dziecku 7 tyg karmionemu tylko piersią smoczek.boję się ze jak zaczną wychodzić ząbki będzie wkładać do buzi kciuk zamiast smoka.

Milena Lubowicz

Wszystko zależy od dziecka. Jeżeli maluch smoczka nie akceptuje, to nie ma sensu na siłę podawać. Może Pani spróbować za jakiś czas.
Pozdrawiam