Kaszaki i opuchlizna na mosznie

Witam Jakiś czas temu pojawiły się u mnie kaszaki na mosznie. Ostatnio jeden z nich dostał zakażenia. Poszedłem do lekarza , dostałem antybiotyk i skierowanie do chirurga( niestety czas oczekiwania to ok 2 miesiące). W miejscu kaszaka jest teraz opuchlizna - guz większy od jądra. Czy to normalne i przejdzie tylko po podawaniu antybiotyku czy powinienem podjąć jakieś inne działania? Jeśli tak to jakie. Proszę o odpowiedz PS. Dostałem także Octonisept do odkażania tego miejsca

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj, koniecznie musi to obejrzec urolog lub chirurg, może trzeba będzie naciąc i odbarczyc
pozdrawiam