Kaszel i ból głowy po bieganiu

ostatnio 2 tygodnie byłam chora kaszel ustąpił ale ostatnio od pewnego czasu gdy ćwiczyłam na wf to strasznie od biegów bolała mnie głowa byłam blada dusił mnie kaszel z jakiego powodu???? . a i jeszcze mam astmę ale po pewnym czasie ustąpiła i lekarz pow aby już nie brać leków wziewnych
KOBIETA ponad rok temu

może to być tzw kaszel poinfekcyjny, zwykle niegroźny ale u osoby z wywiadem astmy może spowodować jej nawrót więc myślę ze po konsultacji z lekarzem POZ należałoby przynajmniej okresowo wrócić do leków..
pozdrawiam
Marcin Koncewicz