Kaszel i gorączka po szczepieniu na pneumokoki

Jeśli po szczepieniu na pneumokoki, 2-letnie dziecko zaczęło kaszleć i mieć gorączkę, to są normalne skutki uboczne, czy powinno się zrobić przeswietlenia płuc?

Szanowna Pani a jaki jest odstęp czasu między szczepieniem a wystąpieniem objawów. Może być to działanie niepożądane ale również mogła po prostu nałożyć się infekcja