Kaszel i wymioty u osoby uzależnionej od papierosów

pisze w imieniu mojego bliskiego który pali papierosy juz duzo lat , a wiec jego objawy to codzienny poranny kaszel bardzo mocny czasami połaczony z wymiotami teraz coraz czesciej, od jakiegos czasy ma złe samopoczucie i schudł , jest to mezczyzna ma 40 lat , bardzo prosze o pomoc !

Lek. Katarzyna Szymczak

Ta osoba powinna koniecznie, jak najszybciej udać się do lekarza! Są to niepokojące objawy.
Pozdrawiam